Wydarzenia

Project Description

Zapisz się na bezpłatny webinar Gavdi i wprowadź eDokumenty do swojej firmy!

Data: 07.03.2019
Godzina: 10:00 -12:00

Oszczędności, bezpieczeństwo danych osobowych, optymalizacja pracy menedżerów i działów personalnych – takie korzyści niesie ze sobą ustawa o zmianie sposobu przechowywania dokumentacji pracowniczej, której przepisy obowiązują od 1 stycznia 2019 roku. Jednocześnie identyfikacja wszystkich zmian, które muszą zostać wdrożone zgodnie z nowymi regulacjami prawnymi, stanowi duże wyzwanie dla firm.

Gavdi Polska zaprasza na bezpłatne webinarium poświęcone narzędziom usprawniającym wdrożenie i zarządzanie elektroniczną dokumentacją, na którym dowiesz się m.in.:

 • Które dokumenty, zgodnie z nową ustawą podlegają elektronizacji
 • Jak przyspieszyć i ułatwić proces generowania dokumentów kadrowo-płacowych w systemie SAP
 • Jak elastycznie raportować z systemu SAP HCM dane pracowników w różnych układach
 • Co zyskuje firma prowadząc dokumentację pracowniczą w elektronicznej formie

Zapraszamy!

Zarejestruj się na webinarium

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webinarium

  Aby wziąć udział w webinarium, prosimy o wyrażenie odpowiedniej zgody. Jeśli chcą Państwo otrzymywać od Gavdi POLSKA S.A. treści marketingowe na Państwa adres e-mail, prosimy również o wyrażenie zgody w tym celu. Każda z tych zgód może być wycofana w dowolnym momencie poprzez przesłanie stosownego żądania na adres email rodo@gavdi.com. Wycofanie zgód nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych i wysyłki treści marketingowych, których dokonano przed ich wycofaniem.

  **Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Zapisując się  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu wysyłania mailingu. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach oraz wysyłania mailingu znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.

   

  Back to Top
  Kontakt