Wydarzenia

Project Description

SAP NOW 2022! Case study: Transformacja (HR) w praktyce – prezentacja projektu zrealizowanego w Grupie Raben

Data: 12.10.2022 
Godzina: 14:25

Wdrożenie rozwiązania HR w dzisiejszych czasach to projekt nie tylko dla działu HR. Obecnie takie przedsięwzięcie obejmuje najczęściej, poza działem HR, także całą załogę firmy dostarczając informacje i szereg użytecznych opcji samoobsługowych dla wszystkich pracowników i menedżerów.

Taki właśnie projekt został zrealizowany w 2021 roku w Grupie Raben przez Gavdi Polska. Nowy system obsługuje obszar kadrowo-płacowy oraz zarządzania rozwojem pracowników z wykorzystaniem samoobsługi pracowniczej i menedżerskiej. Dzięki niemu Grupa Raben może realizować swoją politykę personalną i wspierać ponad 5000 pracowników firmy w 15 krajach.

Dlaczego firma zdecydowała się na nowy system HR? Jakie były cele biznesowe, zakres funkcjonalny i organizacyjny? Kto i w jakim zakresie korzysta z nowego środowiska HR? Co stanowiło największe wyzwania i jakie są rezultaty projektu? Co dzieje się po starcie produkcyjnym?

Odpowiedzi na te i inne pytania udzielą Anita Koralewska-Ratajczak – Head of HR w Grupie Raben oraz Teresa Olszewska – CEO w Gavdi Polska podczas SAP NOW 2022 (11-12 października 2022 r.).

Gavdi Polska jako Silver Partner SAP NOW Poland 2022 serdecznie zaprasza do rejestracji na wydarzenie (off-line w Sopocie lub on-line), a drugiego dnia – 12 października, godz. 14:25 – do wybrania ścieżki numer 1: „Chcecie rozpocząć podróż? Znamy drogę do chmury” ➡️ link

Wszystkich zainteresowanych szczegółami wdrożenia zachęcamy już teraz do zapoznania się z materiałem nt. tego projektu: https://gavdi.pl/grupa-raben-usprawnia-zarzadzanie-hr/

Back to Top
Kontakt