Wydarzenia

Project Description

Raportowanie i symulacje kadrowo-płacowe w dobie koronawirusa i nie tylko

Data: (rejestracja zamknięta) 
Godzina: 10:00 – 11:30

Pracodawcy mierzą się obecnie z nowymi wyzwaniami, których obsługa jest łatwiejsza, jeśli można sprawnie dokonywać symulacji kosztów wynagrodzeń i analizować ich wyniki oraz łatwo i szybko raportować dane z rozliczonych list płac w dowolnych perspektywach.

Przykładowe pytania, na które wiele firm potrzebuje szybkich odpowiedzi to:

 • Jak różne warianty zmian poziomu wynagrodzeń, wymiarów etatów, wprowadzenia postojowego dla określonych grup pracowników, zmiany wielkości zatrudnienia mogą wpłynąć na wartości składek ZUS, składek PPK czy inne przyszłe koszty osobowe?
 • Jak zastosowanie dofinansowania związanego z przestojem lub rozwiązania solidarnościowego w modelu 20/40/40 wynikających z art. 15g ust. 6 i 7 oraz 8 i 10 Ustawy z 2.03.2020 o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 wpłynęło na strukturę kosztów wynagrodzeń?

Zapraszamy Państwa na 1,5 godzinne webinarium, podczas którego eksperci Gavdi pokażą jak sprawnie i szybko odpowiadać na takie i inne pytania dotyczące symulacji kosztów osobowych oraz raportowania danych kadrowo-płacowych korzystając z możliwości naszych autorskich rozwiązań Gavdi Payroll Cost Planning and Reporting Platform oraz Gavdi Reporter.

Ich wdrożenie jest możliwe w bardzo krótkim czasie, a użytkowanie proste i intuicyjne. To są narzędzia szczególnie przydatne obecnie, kiedy tematy symulacji kosztów osobowych oraz raportowania danych kadrowo-płacowych są odmieniane przez wszystkie przypadki.

Zapraszamy!

Webinarium jest bezpłatne.

Uczestnictwo w nim wymaga rejestracji oraz akceptacji przez Gavdi Polska.

Zarejestruj się na webinarium

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webianrium

  **Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Zapisując się  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu wysyłania mailingu. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach oraz wysyłania mailingu znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.

  Back to Top
  Kontakt