Wydarzenia

Project Description

Przygotuj swoją firmę na obsługę Pracowniczych Planów Kapitałowych!

Ustawa o Pracowniczych Planach Kapitałowych (PPK) to nowy program dodatkowego i dobrowolnego oszczędzania na emeryturę. Już od 1 lipca 2019 roku firmy zatrudniające ponad 250 osób będą zobowiązane do wprowadzenia Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK). Twoja firma korzysta z systemu SAP HCM i potrzebuje przygotować się do obsługi PPK?

Odpowiedzią na to wyzwanie jest produkt Gavdi PPK!

 • Gavdi PPK to prekonfigurowane narzędzie do obsługi procesów PPK (uczestnictwo, składki, uposażenia, raportowanie) w organizacjach różnej wielkości
 • Produkt wspiera obsługę komunikacji z instytucją finansową
 • Jest w pełni kompatybilny ze standardem SAP i pakietem Gavdi eDokumenty
 • Narzędzie jest tworzone we współpracy z Polskim Funduszem Rozwoju i firmą SAP

Dowiedz się więcej o tym, jak rozpocząć proces obsługi Pracowniczych Planów Kapitałowych! Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji Gavdi już dziś!

Zapisz się na bezpłatne konsultacje

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o konsulacjach?

  Aby otrzymać bezpłatne konsultacje, prosimy o wyrażenie odpowiedniej zgody. Jeśli chcą Państwo otrzymywać od Gavdi POLSKA S.A. treści marketingowe na Państwa adres e-mail, prosimy również o wyrażenie zgody w tym celu. Każda z tych zgód może być wycofana w dowolnym momencie poprzez przesłanie stosownego żądania na adres email rodo@gavdi.com. Wycofanie zgód nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych i wysyłki treści marketingowych, których dokonano przed ich wycofaniem.

  **Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Zapisując się  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu wysyłania mailingu. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach oraz wysyłania mailingu znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.

   

  Back to Top
  Kontakt