Wydarzenia

Project Description

Przenieś zarządzenie czasem pracy do chmury – zapisz się na bezpłatne konsultacje

Zarządzanie czasem pracy to obszar niezwykle wrażliwy dla firmy. Nieodpowiednie planowanie grafików to nie tylko wysokie koszty, ale także ryzyko (niezgodność grafików z przepisami prawa pracy) a przede wszystkim niezadowalająca efektywność oraz niskie zaangażowanie pracowników. Aby zaradzić niechcianym konsekwencjom warto zainwestować w odpowiedni system do zarządzania czasem pracy w chmurze.  

Zarządzanie czasem pracy w chmurze to:  

 • Automatyczne tworzenie zapotrzebowania dzięki analizie informacji o ilości produkcji i zamówień z systemu ERP 
 • Automatyczne planowanie grafików przy użyciu sztucznej inteligencji uwzględniające np. zachowania pracowników, warunki pogodowe, zdarzenia zewnętrzne (np. wydarzenia sportowe) 
 • monitoring zgodności grafików z przepisami KP – kierownik planujący grafiki nie musi znać wszystkich zawiłych wymagań prawnych 
 • Bieżąca kontrola czasu pracy 
 • Dzięki samoobsłudze pracownicy i menedżerowie mają dostęp do grafików pracowniczych niezależnie od miejsca pracy z poziomu komputera lub urządzenia mobilnego 
 • Eksport danych czasu pracy do płac – skrócenie czasu przepływu informacji  
 • Monitoring efektywności i raportowanie – redukcja kosztów w wyniku dokładniejszej kontroli nadgodzin  

Gavdi dysponuje gotowymi rozwiązaniami, które pomogą przenieść Twojej firmie zarządzanie czasem pracy do chmury SuccessFactors Time-off, Gavdi Time Management Platform, oraz platforma przyłościrozwiązanie SAP Time Management by Kronos wykorzystujące AIMEE (sztuczna inteligencja). Gavdi jest jedyną firmą w Polsce autoryzowaną do sprzedaży i wdrożeń rozwiązań Kronos.   

Zapisz się na bezpłatne konsultacje i sprawdź, jak usprawnić zarządzanie czasem pracy w Twojej firmie!  

Zapisz się na konsultacje

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webianrium

  Aby otrzymać bezpłatne konsultacje, prosimy o wyrażenie odpowiedniej zgody. Jeśli chcą Państwo otrzymywać od Gavdi POLSKA S.A. treści marketingowe na Państwa adres e-mail, prosimy również o wyrażenie zgody w tym celu. Każda z tych zgód może być wycofana w dowolnym momencie poprzez przesłanie stosownego żądania na adres email rodo@gavdi.com. Wycofanie zgód nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych i wysyłki treści marketingowych, których dokonano przed ich wycofaniem.

  **Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Zapisując się  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu wysyłania mailingu. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach oraz wysyłania mailingu znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.

  Back to Top
  Kontakt