Wydarzenia

Project Description

Obsługa PPK w firmie użytkującej SAP HCM – zapisz się na spotkanie w jednym z czterech miast

Czy Twoja firma użytkuje SAP HCM i potrzebuje obsłużyć Pracownicze Programy Kapitałowe? Jeśli tak, to serdecznie zapraszamy na spotkanie w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach lub Poznaniu, których celem jest:  

 • prezentacja rozwiązania Gavdi PPK, jego zakresu, unikalnych cech i korzyści płynących z wdrożenia (w szczególności możliwości masowej obsługi przetwarzania dokumentów), 
 • wymiana informacji w zakresie aktualnego stanu aktów wykonawczych oraz ustaleń grupy roboczej skupiającej instytucje finansowe, PFR i wiodących dostawców oprogramowania. 

Daty spotkań:  

 • Warszawa, 21 maja 2019 r., godz. 11:00 – 13:00, BOBO Coworking, ul. Prosta 70, 5 piętro 
 • Wrocław, 11 czerwca 2019 r., godz. 10:00 – 12:00, Wrocławski Park Technologiczny, ul. Duńska 11 
 • Katowice, 12 czerwca 2019 r., godz. 10:00 – 12:00, GPP Business Park, ul. Konduktorska 33 
 • Poznań, 18 czerwca 2019 r., godz. 10:00 – 12:00, IBB Andersia Hotel, Plac Andersa 3 (Sala B)
   

Wypełnij formularz rejestracyjny, wybierz miasto i przyjdź na spotkanie!  

Jeżeli nie mogą być Państwo z nami osobiście, zapraszamy także na cykl webinarów. Tutaj znajdą Państwo więcej informacji o dacie i godzinie webinarów – link.

Spotkanie jest adresowane do klientów firmy Gavdi Polska, tj. organizacji, które korzystają z SAP HCM za pośrednictwem Gavdi.

Udział w spotkaniu wymaga rejestracji oraz akceptacji przez Gavdi Polska.

 

Zapisz się na spotkanie

  Wybierz miejsce spotkania

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o spotkaniu

  Aby wziąć udział w spotkaniu, prosimy o wyrażenie odpowiedniej zgody. Jeśli chcą Państwo otrzymywać od Gavdi POLSKA S.A. treści marketingowe na Państwa adres e-mail, prosimy również o wyrażenie zgody w tym celu. Każda z tych zgód może być wycofana w dowolnym momencie poprzez przesłanie stosownego żądania na adres email rodo@gavdi.com. Wycofanie zgód nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych i wysyłki treści marketingowych, których dokonano przed ich wycofaniem.

  **Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Zapisując się  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu wysyłania mailingu. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach oraz wysyłania mailingu znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.

  Back to Top
  Kontakt