Wydarzenia

Project Description

Obsługa PPK w firmie użytkującej SAP HCM – zapisz się na bezpłatny cykl webinarów i bądź na bieżąco!

Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych to wyzwanie, przed którym od 1 lipca 2019 r. stanie wiele organizacji Aby mu sprostać, firmy użytkujące SAP HCM mogą już dziś zdecydować się na rozwiązanie Gavdi PPK.   

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny cykl webinarów, których celem jest 

 • prezentacja rozwiązania Gavdi PPK, jego zakresu, unikalnych cech oraz korzyści płynących z wdrożenia (w szczególności możliwości masowej obsługi przetwarzania dokumentów), 
 • prowadzenie ciągłego dialogu i wymiany informacji w gronie firm zainteresowanych rozwiązaniem Gavdi PPK, aby jak najlepiej przygotować się do realizacji nowych obowiązków, 
 • informowanie o aktualizacjach / rozwoju / dostosowaniach Gavdi PPK wynikających z pojawiających się na bieżąco aktów wykonawczych oraz ustaleń grupy roboczej skupiającej instytucje finansowe, PFR i wiodących dostawców oprogramowania (Gavdi jest aktywnym członkiem tej grupy).  

Daty webinarów:  

 • 13 maja 2019, godz. 10.00-11:15 (brak miejsc)
 • 27 maja 2019, godz. 10.00-11:15 (brak miejsc)
 • 10 czerwca 2019, godz. 10.00-11:15 (brak miejsc)
 • 24 czerwca 2019, godz. 10.00-11:15 (brak miejsc)
 • 22 lipca 2019, godz. 10.00-11:15 (brak miejsc)

Wypełnij formularz i wybierz datę, aby zarejestrować się na webinar. Zapraszamy do uczestnictwa we wszystkich spotkaniach, aby na bieżąco śledzić stan gotowości przepisów i aktualizacje rozwiązania Gavdi PPK.  

Jeżeli chcieliby Państwo spotkać się z nami osobiście zapraszamy także na cykl spotkań w czterech miastach – Warszawie, Wrocławiu, Katowicach i Poznaniu. Więcej informacji o dacie i miejscu spotkań tutaj – link.

Webinarium jest adresowane do organizacji, które korzystają z systemu SAP HCM. 


Udział w webinarium wymaga rejestracji oraz akceptacji przez Gavdi Polska.

 

Zarejestruj się na webinarium

  Wybierz datę webinarium

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webinarium

  Aby wziąć udział w webinarium, prosimy o wyrażenie odpowiedniej zgody. Jeśli chcą Państwo otrzymywać od Gavdi POLSKA S.A. treści marketingowe na Państwa adres e-mail, prosimy również o wyrażenie zgody w tym celu. Każda z tych zgód może być wycofana w dowolnym momencie poprzez przesłanie stosownego żądania na adres email rodo@gavdi.com. Wycofanie zgód nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych i wysyłki treści marketingowych, których dokonano przed ich wycofaniem.

  **Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Zapisując się  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu wysyłania mailingu. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach oraz wysyłania mailingu znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.

   

  Back to Top
  Kontakt