Wydarzenia

Project Description

Możliwości SuccessFactors SAP

(rejestracja zamknięta)

Jeżeli chcesz wiedzieć jak…

 • zwiększyć poziom zaangażowania swoich pracowników?
 • usprawnić politykę komunikacji w firmie?
 • umożliwić szybką wymianę wiedzy?
 • wynieść swoją firmę na nowy poziom zarządzania?

Skorzystaj z formularza obok i poznaj możliwości SAP SuccessFactors!

Zespół doświadczonych i kompetentnych specjalistów pomoże zwiększyć efektywność zarządzania w Twojej firmie.

System SuccessFactors SAP został stworzony w celu zarządzania kapitałem ludzkim w chmurze. Jest to innowacyjne narzędzie, które pozwala na skuteczne planowanie celów dla pracowników oraz ocenianie ich kompetencji. Ustalenie działań rozwojowych za pomocą SuccessFactors SAP zdecydowanie usprawnia komunikację wewnętrzną w firmie. Do programu z poziomu przeglądarki internetowej uzyskują dostęp wszyscy pracownicy oraz managerowie danego przedsiębiorstwa – narzędzie do zarządzania celami i kompetencjami pozwala na określenie kierunku rozwoju biznesu oraz skuteczne zorganizowanie działań firmy. W efekcie, korzystając z SuccesFactors SAP, przedsiębiorstwo może zbudować przewagę konkurencyjną oraz odnosić sukcesy na rynku.

Co jeszcze oferuje system SuccessFactors SAP? To między innymi możliwość przeprowadzania okresowych ewaluacji przez kadrę kierowniczą. Pracownicy mogą też dokonywać samooceny, aby określić realizację swoich celów. System wykonany został w sposób zapewniający intuicyjną obsługę. SuccessFactors SAP to rozwiązanie niezbędne w każdej nowoczesnej firmie.

  Akceptuję warunki **

  **) Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych przez Gavdi Polska S.A..

  Oświadczam, że zostałem poinformowany/-a o tym, że administratorem moich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02 – 688) przy ul. Emilii Plater 28 oraz że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia rejestracji na wybrane wydarzenie. Oświadczam również, że zostałem pouczony/-a o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania lub żądania ich usunięcia.

  Back to Top
  Kontakt