Wydarzenia

Project Description

Co nowego w SuccessFactors Q1

Data: 27.03.2018
Godzina: 10:00 -11:30

Gavdi Polska zaprasza na bezpłatne webinarium “Co nowego w SuccessFactors Q1”

SAP SuccessFactors jest rozwiązaniem, które nieustanie się rozwija. Cztery razy w roku pojawia się nowe wydanie (ang. release) zawierająca szereg innowacyjnych funkcji, z których Państwa organizacja może skorzystać. Najbliższe wydanie będzie dostępne już 7 kwietnia 2018. Niezwykle istotnym elementem tego release będą kolejne zmiany w systemie dostosowujące go do wymogów RODO wchodzących w życie 25 maja 2018.

Zapraszamy na dedykowane webinarium prowadzone przez naszych konsultantów, którego celem jest prezentacja ważnych nowości SAP SuccessFactors w tym zakresie.

Webinarium jest adresowane do klientów firmy Gavdi Polska, tj. organizacji, które korzystają z subskrypcji SAP SuccessFactors za pośrednictwem Gavdi i / lub posiadają umowę na realizację usług serwisowych w obszarze SAP SuccessFactors.

Udział w webinarium wymaga rejestracji oraz akceptacji przez Gavdi Polska.

 

Zapraszamy.

Zarejestruj się na webinarium

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webianrium

  ** Wyrażam zgodę na przetwarzanie wyżej podanych danych osobowych przez Gavdi Polska S.A.

  Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/-a o tym, że administratorem moich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02 – 688) przy ul. Emilii Plater 28, oraz że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do uzyskania interesujących mnie informacji na temat SAP SuccessFactors. Oświadczam również, że zostałem pouczony/-a o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania lub żądania ich usunięcia.

  ** Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Gavdi Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02 – 688) przy ul. Emilii Plater 28 zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

   

  Back to Top
  Kontakt