Wydarzenia

Project Description

Gavdi Reporter

Data: 27.11.2017
Godzina: 10:00 -11:00

Gavdi Polska zaprasza na bezpłatne webinarium poświęcone rozwiązaniu Gavdi Reporter

Spotkanie zostanie poświęcone autorskiemu narzędziu Gavdi Reporter, umożliwiającemu:

 • elastyczne raportowanie z systemu SAP HCM danych pracowników w różnych układach
 • łatwe raportowanie danych list płac wraz z danymi kadrowymi pochodzącymi z infotypów oraz struktury organizacyjnej
 • przygotowanie niezbędnych zestawień i raportów

Rozwiązanie zapewnia prosty i szybki dostęp do kluczowych danych o pracownikach pochodzących z różnych obszarów systemu SAP HCM. Co więcej, umożliwia ono także uzyskanie potrzebnych danych bez konieczności ręcznej modyfikacji wyników raportu oraz bez potrzeby generowania kilku raportów z rożnych obszarów kadrowo-płacowych, a następnie łączenia danych w narzędziach zewnętrznych. Jest to szczególnie ważne, zwłaszcza w kontekście rosnącego zapotrzebowania na dostępność i analizę danych przez użytkowników biznesowych np. menedżerów, bez konieczności angażowania konsultantów, programistów czy specjalistów analityków.

 

Zarejestruj się na webinarium

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webianrium

  ** Wyrażam zgodę na przetwarzanie wyżej podanych danych osobowych przez Gavdi Polska S.A.

  Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/-a o tym, że administratorem moich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02 – 688) przy ul. Emilii Plater 28, oraz że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do uzyskania interesujących mnie informacji na temat Gavdi Reporter. Oświadczam również, że zostałem pouczony/-a o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania lub żądania ich usunięcia.

  ** Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Gavdi Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02 – 688) przy ul. Emilii Plater 28 zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

   

  Back to Top
  Kontakt