Wydarzenia

Project Description

Gavdi Replicator

Data: 20.10.2017
Godzina: 10:00 -11:00

Gavdi Polska zaprasza na bezpłatne webinarium poświęcone rozwiązaniu Gavdi Replicator

Spotkanie zostanie poświęcone autorskiemu narzędziu Gavdi Replicator, służącemu do kopiowania danych pracowniczych (m.in. typy informacji, wyniki rozliczeń listy płac) między systemami SAP HCM.

Dane, które zostały skopiowane mogą zostać automatycznie zaszyfrowane w celu uniemożliwienia identyfikacji pracownika źródłowego. Kwestia wiarygodności danych testowych zyskuje na znaczeniu zwłaszcza w kontekście wejścia w życie nowych przepisów dotyczących ochrony danych osobowych (tzw. RODO).

Zarejestruj się na webinarium

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webianrium

  ** Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych przez Gavdi Polska S.A.

  Oświadczam, że zostałem poinformowany/-a o tym, że administratorem moich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02 – 688) przy ul. Emilii Plater 28 oraz że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do uzyskanie interesujących mnie informacji na temat eDokumentów. Oświadczam również, że zostałem pouczony/-a o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania lub żądania ich usunięcia.

  ** Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Gavdi Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02 – 688) przy ul. Emilii Plater 28 zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

   

  Back to Top
  Kontakt