Wydarzenia

Project Description

Gavdi eTeczka i Gavdi Document Generator


Data: 18.05.2018
Godzina: 10:00 -11:00

Gavdi Polska zaprasza na bezpłatne webinarium poświęcone rozwiązaniu Gavdi eTeczka i Gavdi Document  Generator 

Spotkanie zostanie poświęcone dwóm autorskim rozwiązaniom Gavdi:

 • Gavdi eTeczka (elektroniczna teczka osobowa pracownika), służy do przechowywania elektronicznych kopii wszystkich dokumentów zawartych w teczce osobowej pracownika w formie skanów oryginalnych, papierowych dokumentów.

Dzięki narzędziu, pracownicy działów HR zyskują łatwy i bieżący dostęp do dokumentacji pracowniczej, co znacznie usprawnia ich codzienną pracę administracyjną

 • Gavdi Document Generator z kolei znacznie przyspiesza i ułatwia proces generowania dokumentów kadrowo-płacowych w systemie SAP, odciążając tym samym pracowników działów personalnych od czasochłonnych czynności. Rozwiązanie to jest w pełni zintegrowane z rozwiązaniem Gavdi eTeczka.

 

Zarejestruj się na webinarium

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webianrium

  ** Wyrażam zgodę na przetwarzanie wyżej podanych danych osobowych przez Gavdi Polska S.A.

  Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/-a o tym, że administratorem moich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02 – 688) przy ul. Emilii Plater 28, oraz że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do uzyskania interesujących mnie informacji na temat Gavdi eTeczka i Gavdi Document Generator. Oświadczam również, że zostałem pouczony/-a o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania lub żądania ich usunięcia.

  ** Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Gavdi Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02 – 688) przy ul. Emilii Plater 28 zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

   

  Back to Top
  Kontakt