Wydarzenia

Project Description

Gavdi eDokumenty

Data: 20.09.2017
Godzina: 10:00 -11:00

Gavdi Polska zaprasza na bezpłatne webinarium poświęcone eDokumentom

Spotkanie zostanie poświęcone autorskim rozwiązaniom – Gavdi eTeczka oraz Gavdi Document Generator. Pierwsze narzędzie umożliwia przechorowywanie elektronicznych kopii dokumentów pracowniczych. Z kolei Gavdi Document Generator usprawnia i ułatwia cyfrowe generowanie dokumentów kadrowo-płacowych.

Digitalizacja dokumentów w firmie zyskuje na znaczeniu, zwłaszcza w kontekście zapowiadanych zmian przepisów prawnych. Zgodnie z projektem ustawy, od września 2018 roku pracodawca będzie miał możliwość prowadzenia dokumentacji pracowniczej w formie cyfrowej. Co to oznacza? Nic innego, jak rezygnację z tradycyjnej dokumentacji w formie papierowej.

Po wejściu w życie ustawy, pracodawca będzie mógł zawrzeć i rozwiązać umowę za pośrednictwem e-maila, a wnioski urlopowe, deklaracje podatkowe czy paski płacowe zyskają nowy, cyfrowy wymiar.

 

Zarejestruj się na webinarium

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o organizowanym webinarium?

  ** Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych wyżej danych osobowych przez Gavdi Polska S.A.

  Oświadczam, że zostałem poinformowany/-a o tym, że administratorem moich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02 – 688) przy ul. Emilii Plater 28 oraz że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do uzyskanie interesujących mnie informacji na temat eDokumentów. Oświadczam również, że zostałem pouczony/-a o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania lub żądania ich usunięcia.

  ** Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Gavdi Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02 – 688) przy ul. Emilii Plater 28 zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

   

  Back to Top
  Kontakt