Wydarzenia

Project Description

Co nowego w SAP SuccessFactors 1711?

Data: 23.11.2017
Godzina: 10:00 -11:30

Gavdi Polska zaprasza na bezpłatne webinarium poświęcone najnowszej aktualizacji systemu SAP SuccessFactors 1711

 

Spotkanie zostanie poświęcone najnowszej aktualizacji systemu SAP SuccessFactors (o numerze 1711). Szczególnie istotnym zagadnieniem objętym tą aktualizacją są zmiany pod kątem nowego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (tzw. RODO).

Nowe przepisy zaczną obowiązywać od 25 maja 2018 roku. Wprowadzają one szereg obowiązków związanych z gromadzeniem, przechowywaniem, raportowaniem oraz usuwaniem danych w systemach informacyjnych. Dlatego też, firma SAP już teraz rozwija system chmurowy SAP SuccessFactors tak, aby dostosować go do nowych regulacji prawnych.

 

Webinarium jest adresowane do klientów firmy Gavdi Polska, tj. organizacji, które korzystają z subskrypcji SAP SuccessFactors za pośrednictwem Gavdi i / lub posiadają umowę na realizację usług usług serwisowych w obszarze SAP SuccessFactors.

 

Udział w webinarium wymaga rejestracji oraz akceptacji przez Gavdi Polska.

Zapraszamy.

Zarejestruj się na webinarium

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webianrium

  ** Wyrażam zgodę na przetwarzanie wyżej podanych danych osobowych przez Gavdi Polska S.A.

  Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/-a o tym, że administratorem moich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02 – 688) przy ul. Emilii Plater 28, oraz że podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do uzyskania interesujących mnie informacji na temat SAP SuccessFactors. Oświadczam również, że zostałem pouczony/-a o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania lub żądania ich usunięcia.

  ** Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przez Gavdi Polska S.A. z siedzibą w Warszawie (02 – 688) przy ul. Emilii Plater 28 zgodnie z ustawą z dn. 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

   

  Back to Top
  Kontakt