Wydarzenia

Project Description

Gavdi HR Cloud w Ikano Industry – wirtualna wizyta referencyjna

Zapisz się na spotkanie on-line z przedstawicielami Ikano Industry i przekonaj się, jak firma wykorzystała Gavdi HR Cloud do usprawnienia procesów HR.

Data: (rejestracja zamknięta)
Godzina: 10:00 – 11:30

Rozwiązanie, z którego korzystało wcześniej Ikano Industry z czasem stało się niewystarczające w obliczu dynamicznych zmian organizacyjnych oraz prawny. Dlatego też firma poszukiwała nowoczesnego narzędzia do efektywnego zarządzania procesami kadrowo-płacowymi oraz czasem pracy, dającego jednocześnie gwarancję bieżącego dostosowywania systemu do stale zmieniających się wymogów prawnych. Firmie zależało również na przejściu na elektroniczny obieg dokumentów oraz zwiększeniu zakresu samoobsługi pracowniczej i menedżerskiej.

W efekcie wdrożenia Gavdi HR Cloud udało się nie tylko zwiększyć komfort pracy każdego pracownika, poprzez wygodny dostęp do systemu z poziomu przeglądarki lub urządzeń mobilnych, ale i znacząco odciążyć dział HR, z uwagi na kompleksowy zakres nowego systemu do zarządzania kapitałem ludzkim.

Zapraszamy na spotkanie on-line, podczas którego                      p. Magdalena Górczak z Ikano Industry i zespół Gavdi Polska przedstawią szczegóły wdrożenia Gavdi HR Cloud, które zrealizowano w ciągu 6 miesięcy. Jest to także wyjątkowa okazja, aby porozmawiać o przesłankach do wdrożenia i przebiegu całego procesu, oczekiwaniach względem narzędzia oraz współpracy z Gavdi i jej rezultatach.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Uczestnictwo w spotkaniu wymaga rejestracji oraz akceptacji przez Gavdi Polska.

Jeśli nie mogą Państwo wziąć udziału w spotkaniu, zachęcamy do kontaktu za pomocą systemu obsługi zgłoszeń serwisowych – pomożemy w ocenie ryzyka, uzyskaniu dodatkowych informacji lub wdrożeniu zmian.

Zarejestruj się na spotkanie on-line

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webianrium

  **Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu udziału w warsztacie, spotkaniu lub konsultacjach. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu wysyłania mailingu. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu udziału w warsztacie, spotkaniu lub konsultacjach oraz wysyłania mailingu znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.

  Back to Top
  Kontakt