Newsy

Project Description

CWA Gavdi wspiera już 77 klientów  

Komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz optymalny rozwój systemu do zarządzania kapitałem ludzkim – to tylko niektóre z korzyści, jakie zapewnia Centrum Wsparcia Aplikacji (CWA) Gavdi. Tylko od grudnia 2016 roku, do grona klientów CWA Gavdi dołączyło 13 nowych podmiotów, co świadczy o dużej potrzebie takiego wsparcia wśród przedsiębiorców.

60 konsultantów i ponad 100 zgłoszeń dziennie od klientów z Polski i zagranicy. Każdego dnia zespół ekspertów CWA Gavdi świadczy usługi serwisowe dla partnerów z różnych branż, korzystających z systemów SAP HCM oraz SAP SuccessFactors. Teraz do grona nowych klientów dołączyło aż 13 podmiotów. Specjaliści CWA Gavdi posiadający rozległe doświadczenie projektowe i konsultingowe pozostają do stałej dyspozycji klientów po to, by zapewnić im komfort codziennego użytkowania systemu. Kontakt z ekspertami możliwy jest przez całą dobę poprzez portal internetowy lub telefoniczne wsparcie.

Stale aktualizowane i utrzymywane w jak najlepszej kondycji środowisko systemowe, zapewnia bezpieczeństwo i  planowy rozwój systemu SAP w ramach przewidywalnych kosztów. Ponadto, każdy klient może liczyć na analizę i rekomendację działań po release’ach SuccessFactors, a także utworzenie kopii danych do środowiska testowego SAP HCM, przy użyciu autorskiego narzędzia Gavdi Replicator.

Nasi klienci prowadzą działalność często w skrajnie odmiennych branżach. Największym wyzwaniem dla nas jest więc efektywne dopasowanie profesjonalnego wsparcia pod  indywidulane potrzeby, a także szybka reakcja na pojawiające się zgłoszenia. Do tej pory na współpracę z CWA Gavdi zdecydowało się już 77 firm, co daje nam pewność, że podejmowane przez nas działania są zgodne z oczekiwaniami rynku. Grono naszych klientów systematycznie się powiększa, a wraz z nim nasze doświadczenie i apetyt na kolejne wyzwania. – komentuje Ewa Blachowska, dyrektor Centrum Wsparcia Aplikacji, Gavdi Polska.

 

Do portfolio klientów CWA Gavdi dołączyły m.in:  PGNIG Termika, PGNIG Technologie, Blum Polska, Oceanic, Heineken, Exalo Drilling, Wolters Kluwer, Federal-Mogul Bimet, Pronar, Dürr.

 

Back to Top
Kontakt