Wydarzenia

Project Description

Co nowego w SAP SuccessFactors Q4?

Data: (rejestracja zamknięta) 
Godzina: 10:00 -11:30

SAP SuccessFactors jest rozwiązaniem, które nieustannie się rozwija. Nowe wydanie SAP SuccessFactors, oznaczone numerem 1911, które będzie dostępne produkcyjne już 6 grudnia 2019, przynosi szereg nowych funkcji i aktualizacji systemu.

Podczas webinarium omówimy najważniejsze tematy tej aktualizacji, miedzy innymi:

 • Employee Central – Możliwość oznaczenia pracowników, którzy nie rozpoczęli pracy zgodnie z zawartą umową. W Q4 2019 dodano również funkcjonalność automatycznego akceptowania żądań procesów.
 • Compensation – Nowe opcje filtrowania pracowników podczas publikowania danych w Employee Central oraz rozwój Nagród i Wyróżnień.
 • Onboarding – wprowadzenie do nowej wersji modułu Onboarding 2.0.
 • Learning – Przygotowania do wygaszenia technologii Flash używanej w Administrowanie Szkoleniami.
 • Succession & Development – Opowiemy o wersji beta programu Explorator Kariery, użytecznych zmianach filtrowania i przeglądania danych oraz o możliwości samooceny względem obecnie zajmowanej pozycji w organizacji.
 • Recruiting Management – Prezentacja funkcjonalności Zawsze Aktualne Zapotrzebowania na pracowników oraz Szybkiego Aplikowania.
 • Performance – Dodano nowy sposób Wstępnego Wypełnienia Oceny Kompetencji w formularzu oceny pracownika.

Zapraszamy!

Webinarium jest adresowane do klientów firmy Gavdi Polska, tj. organizacji, które korzystają z subskrypcji SAP SuccessFactors za pośrednictwem Gavdi  lub posiadają umowę na realizację usług konsultingowych lub serwisowych w obszarze SAP SuccessFactors.


Udział w webinarium wymaga rejestracji oraz akceptacji przez Gavdi Polska.

 

Zarejestruj się na webinarium

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webianrium

  **Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Zapisując się  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu wysyłania mailingu. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach oraz wysyłania mailingu znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.

   

  Back to Top
  Kontakt