Wydarzenia

Project Description

Co nowego w SAP SuccessFactors Q1?

Data: 27.03.2019
Godzina: 10:00 -11:00

SAP SuccessFactors jest rozwiązaniem, które nieustannie się rozwija. Cztery razy w roku pojawia się nowe wydanie (ang. release) zawierające szereg innowacyjnych funkcji, z których Państwa organizacja może skorzystać. Nowe wydanie SAP SuccessFactors, oznaczone numerem 1902, które będzie dostępne produkcyjne już 5 kwietnia 2019, przynosi szereg nowych funkcji i aktualizacji systemu.

Podczas webinarium omówimy najważniejsze tematy tej aktualizacji, między innymi:

 • Employee Central – nowe funkcje, które umożliwiają jeszcze lepsze zarządzanie pracownikami tymczasowymi/zewnętrznymi.
 • Recruiting Management i Recruting Marketing – nowy wygląd i funkcjonalność witryny wewnętrznej/strony kariery, ujednolicenie brandingu z witryną SAP External Career i rozszerzone wsparcie przez Career Site Builder.
 • Ciągłe zarządzanie Wydajnością (Continuous Performance Management, CPM) – dalszy rozwój funkcji związanych z zarządzaniem feedbackiem, które wspierają współpracę menedżerów i pracowników.
 • Learning – zapowiedź nowego interfejsu dla administratora, który będzie dostępny w przeciągu 12 miesięcy (zmiana technologii z Flash na HTML).

Zapraszamy!

Webinarium jest adresowane do klientów firmy Gavdi Polska, tj. organizacji, które korzystają z subskrypcji SAP SuccessFactors za pośrednictwem Gavdi  lub posiadają umowę na realizację usług konsultingowych lub serwisowych w obszarze SAP SuccessFactors.


Udział w webinarium wymaga rejestracji oraz akceptacji przez Gavdi Polska.

 

Zarejestruj się na webinarium

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webianrium

  Aby wziąć udział w webinarium, prosimy o wyrażenie odpowiedniej zgody. Jeśli chcą Państwo otrzymywać od Gavdi POLSKA S.A. treści marketingowe na Państwa adres e-mail, prosimy również o wyrażenie zgody w tym celu. Każda z tych zgód może być wycofana w dowolnym momencie poprzez przesłanie stosownego żądania na adres email rodo@gavdi.com. Wycofanie zgód nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych i wysyłki treści marketingowych, których dokonano przed ich wycofaniem.

  **Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Zapisując się  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu wysyłania mailingu. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach oraz wysyłania mailingu znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.

   

  Back to Top
  Kontakt