Wydarzenia

Project Description

Co nowego w SAP SuccessFactors IH 2020?

Data: (rejestracja zamknięta) 
Godzina: 10:00 – 11:30

SAP SuccessFactors jest rozwiązaniem, które nieustannie się rozwija. W 2020 roku SAP zrezygnował z kwartalnych aktualizacji systemu na rzecz publikacji dwukrotnie w ciągu roku. Pierwotnie planowana na 15 maja aktualizacja systemu została przesunięta ze względu na pandemię COVID-19, aby zapewnić Państwu więcej czasu na zapoznanie się ze zmianami funkcjonalnymi, testowanie i wewnętrzną komunikację w tym trudnym okresie. Nowe wydanie SAP SuccessFactors będzie dostępne produkcyjne 5 czerwca 2020.

Z przyjemnością opowiemy Państwu o najważniejszych zmianach, zawartych w nowym wydaniu SuccessFactors, podczas naszego webinarium. W trakcie około półtoragodzinnego spotkania zwrócimy Państwa uwagę na najważniejsze tematy tej aktualizacji:

 • Employee Central – ograniczenie czasowe dla automatycznego delegowania prawa do zatwierdzania żądań zmian oraz zmiany w kalendarzu nieobecności.
 • Rekrutacja – narzędzia wspierające zatrudnianie na dużą skalę oraz ułatwiające pracę rekruterów w systemie.
 • Oceny i Cele – nowa wersja rejestrowania spotkań 1:1 w ramach Ciągłego Zarządzania Wydajnością.
 • Wynagrodzenia – możliwość użycia danych z obiektów MDF bezpośrednio w formularzu wynagrodzenia.
 • Sukcesja i Rozwój – dodatkowe opcje filtrowania i przeglądania historii zmian w Pulach Talentów oraz przeglądanie historii komentarzy podczas Kalibracji.
 • Szkolenia – długo wyczekiwany nowy interfejs konsoli administracyjnej.

Zapraszamy!

Webinarium jest adresowane do klientów firmy Gavdi Polska, tj. organizacji, które korzystają z subskrypcji SAP SuccessFactors za pośrednictwem Gavdi lub posiadają umowę na realizację usług konsultingowych lub serwisowych w obszarze SAP SuccessFactors.

Uczestnictwo w webinarium wymaga rejestracji oraz akceptacji przez Gavdi Polska.

Jeśli nie mogą Państwo wziąć udziału w webinarium, zachęcamy do kontaktu za pomocą systemu obsługi zgłoszeń serwisowych – pomożemy w ocenie ryzyka, uzyskaniu dodatkowych informacji lub wdrożeniu zmian.

Zarejestruj się na webinarium

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webianrium

  **Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Zapisując się  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu wysyłania mailingu. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach oraz wysyłania mailingu znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.

  Back to Top
  Kontakt