Wydarzenia

Project Description

Co nowego w SAP SuccessFactors 2H 2022?

Data: 17.11.2022 
Godzina: 10:00 – 11:30

SAP SuccessFactors nieustannie się rozwija. Jeśli są Państwo ciekawi co nowego znajduje się w tej aktualizacji systemu lub uważają, że chcieliby zmienić obecne procesy dodając nowe funkcjonalności to serdecznie zachęcamy do udziału w naszym Webinarium.  

Podczas spotkania omówimy najważniejsze modyfikacje wprowadzone przez SAP do systemu SAP SuccessFactors. Publikacja aktualizacji w systemie produkcyjnym nastąpi 9 grudnia 2022 i znajdą się w niej, między innymi następujące funkcjonalności: 

 • EMPLOYEE CENTRAL: SAP zapowiada wprowadzenie przepływów (workflows) między systemami SAP SF EC i SAP ERP HCM (wykorzystując SAP Business Technology Platform (SAP BTP)). Możliwość wyboru imienia, zaimka osobowego oraz płci przez pracowników w profilu osobowym. Ulepszenia w narzędziu Korekta daty zatrudnienia” – od teraz wszystkie korekty daty zatrudnienia muszą być wprowadzone używając tego narzędzia, a nie bezpośrednio w Informacji o Zatrudnieniu (Job Info).  
 • PLATFORMA: Nowa funkcjonalność: Zespoły dynamiczne (Dynamic teams)”, które umożliwiają tworzenie i zarządzanie zespołami, które istnieją poza tradycyjnymi hierarchiami. Duże zmiany w interfejsie Narzędzia do sprawdzania”. 
 • REKRUTACJA: Ulepszona funkcja wyszukiwania kandydatów w zapotrzebowaniu na pracownika. Opcja testowania oferty pracy w środowisku testowym przed opublikowaniem na zewnętrznej tablicy ogłoszeń. 
 • ONBOARDING: Onboarding Dashboard wzbogacony o nowe elementy. Ponowne zatrudnienie ze starym zatrudnieniem teraz ogólnie dostępne. 
 • OCENY I CELE: Dodatkowe funkcjonalności w najnowszej wersji modułu Zarządzanie Celami: kopiowanie celów, dodawanie komentarzy, cele zespołowe. 
 • WYNAGRODZENIA: Tekst pomocy został zwiększony do 50 pól w szablonie. Możliwość dzielenia się filtrami zaawansowanymi pomiędzy uczestnikami procesu.   
 • SUKCESJA I ROZWÓJ: Oparty na technologii uczenia maszynowego Career Explorer staje się ogólnodostępny. Więcej wartości płci dostępnych w wyszukiwaniu talentów i raportach Matrix Grid. Dodatkowe pola w diagramie organizacji następstw i kafelkach pozycji. 
 • SZKOLENIA: Obsługa szkoleń typu Inne” i Open Content Network na urządzeniach mobilnych w nowym odtwarzaczu oraz inne ulepszenia Course Home. Możliwość dodania egzaminów do pakietów treści szkoleniowych. 
 • RAPORTOWANIE: Raportowanie zadań (Assignments) z Opportunity Marketplace w raportach typu Story. Zmiany w uprawnieniach zastępstw (proxy) dla modułu Raportowanie. 
 • SAP SuccessFactors Opportunity Marketplace: Dodatkowe funkcjonalności: nowa strona „Szczegóły Programu (Program Details)”, konfiguracja pól klienckich, nowy widok kart. 
 • TIME MANAGEMENT: Możliwość pobierania kalendarza z nieobecnościami (ICS format) i dodania nieobecności do kalendarza mailowego (np. Outlook). Możliwość integracji danych czasu pracy (point-to-point) pomiędzy SAP SF i SAP ERP oraz SAP S/4HANA.  
 • TIME TRACKING: Możliwość konfiguracji zaokrąglania okresu karencji dla wejść i wyjść (grace period). Nowa funkcjonalność pozwalająca na pobieranie kart czasu pracy do Excela. 

Serdecznie zapraszamy!

Webinarium jest adresowane do Klientów firmy Gavdi Polska, tj. organizacji, które korzystają z subskrypcji SAP SuccessFactors za pośrednictwem Gavdi lub posiadają umowę na realizację usług konsultingowych lub serwisowych w obszarze SAP SuccessFactors. 

Uczestnictwo w webinarium wymaga rejestracji oraz akceptacji przez Gavdi Polska. 

Jeśli nie mogą Państwo wziąć udziału w webinarium, zachęcamy do kontaktu za pomocą systemu obsługi zgłoszeń serwisowych – pomożemy w ocenie ryzyka, uzyskaniu dodatkowych informacji lub wdrożeniu zmian. 

Zarejestruj się na webinarium

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webinarium

  **Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Zapisując się  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu wysyłania mailingu. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach oraz wysyłania mailingu znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.

  Back to Top
  Kontakt