Wydarzenia

Project Description

Co nowego w SAP SuccessFactors 2H 2021?

Data: (rejestracja zamknięta)
Godzina: 10:00 – 11:30

SAP nieustannie pracuje nad rozwojem SAP SuccessFactors. Przed nami kolejna jesienna edycja zmian i uaktualnień systemu. Jeśli są więc Państwo ciekawi co nowego znajduje się w tej aktualizacji lub uważają, że chcieliby zmienić obecne procesy dodając nowe funkcjonalności to serdecznie zachęcamy do udziału w naszym webinarium.  

Podczas spotkania omówimy najważniejsze modyfikacje wprowadzone przez SAP do systemu SAP SuccessFactors. Publikacja aktualizacji w systemie produkcyjnym nastąpi 19 listopada i znajdą się w niej między innymi następujące funkcjonalności

 • EMPLOYEE CENTRAL: Nowa funkcjonalność: Grupy warunkowe i wartości domyślne dająca możliwość automatycznego uzupełniania danych pracowników i atrybutów stanowiska na podstawie kryteriów organizacyjnych i pracowniczych (Grupy warunkowe). Ta nowa funkcja pozwala na konfigurowanie warunków wyboru, tak aby uzyskać wartości domyślne bez używania reguł biznesowych. Narzędzie Zbiorcze zarządzanie Danymi obsługuje od teraz zbiorowe zmiany dotyczące relacji Matrix Menadżera dla wielu stanowisk. Administracja czasem: Możliwość akceptacji oraz przeglądania kart czasu pracy, nieobecności, czy wniosków bezpośrednio na stronie głównej. 
 • PLATFORMA: Ulepszenia w Nowej wersji Strony Głównej: więcej szybkich czynności (Quick Actions) dostępnych bezpośrednio na Stronie głównej, między innymi do: Delegowania przepływów, Akceptowania wniosków, karty „Mój Zespół”, Diagramu Organizacyjnego, Mojego Profilu, Kalendarza nieobecności zespołu, czy Listy zadań (To-Do) tak aby krytyczne informacje i zadania były dostępne na pierwszym planie.  
 • REKRUTACJA: Zapowiedziano wycofanie raportów z zapotrzebowania na pracowników oraz oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych w wersji 1.0. 
 • ONBOARDING: Możliwość kontrolowania dostępu do modułu Onboarding’u w ramach funkcjonalności zastępstw (proxy). 
 • OCENY I CELE: W najnowszej wersji Ciągłego Zarządzania Wydajnością dodano możliwość ustawienia Osiągnięć (Achivements) jako jako widoku domyślnego. W najnowszej wersji Zarządzania Celami uruchomiono funkcjonalność zmiany statusów planów celów. Zapowiedziano wycofanie Oceny 360 wersji 11.  
 • WYNAGRODZENIAMożliwość definiowania sposobu prezentowania współczynnika i zakresów porównawczych wynagrodzenia (compa-ratio i range penetration) bezpośrednio w szablonie planu podwyżkowego. Możliwość tworzenia programu nagród za staż pracy. Możliwość publikowania określonych danych z planu podwyżkowego w obiektach MDF i sekcji Wynagrodzenie w Employee Central. 
 • SUKCESJA I ROZWÓJ: W nowej wersji Strony Głównej – w kafelku „To-do” (Do zrobienia), możliwość zatwierdzenia Nominacji do Puli Talentów.  
 • SZKOLENIA: Dostępna funkcjonalność quizów i testów na urządzeniach mobilnych (iOS i Android). Możliwość dodania do Kolekcji – Programów otwartych i czasowych. Dla szkoleń wirtualnych możliwość integracji z Microsoft Teams. 
 • RAPORTOWANIE: Możliwość raportowania danych z sekcji klienckich wykorzystujących klienckie obiekty MDF w Profilu Pracownika w raportach typu Story.   

SAP uruchomił również SAP SuccessFactors Opportunity Marketplace, w którym użytkownicy mogą tworzyć oraz zarządzać różnymi zindywidualizowanymi rekomendacjami pochodzącymi z modułu Szkoleń czy Planowania ścieżek kariery.   

W maju 2021 SAP uruchomił nowy moduł Time Trackingprzeznaczony do rejestracji wejść i wyjść (Clock In, Clock Out). W tej aktualizacji systemu pojawił się nowy cyfrowy zegar rejestracji czasu pracy umożliwiający pracownikom ewidencję czasu pracy przy użyciu komputera czy telefonu komórkowego.  

Serdecznie zapraszamy!

Webinarium jest adresowane do Klientów firmy Gavdi Polska, tj. organizacji, które korzystają z subskrypcji SAP SuccessFactors za pośrednictwem Gavdi lub posiadają aktywną umowę z Gavdi Polska na realizację usług konsultingowych lub serwisowych w obszarze SAP SuccessFactors.

Uczestnictwo w webinarium wymaga rejestracji oraz akceptacji przez Gavdi Polska.

Jeśli nie mogą Państwo wziąć udziału w webinarium, zachęcamy do kontaktu za pomocą systemu obsługi zgłoszeń serwisowych – pomożemy w ocenie ryzyka, uzyskania dodatkowych informacji lub wdrożeniu zmian. 

Zarejestruj się na webinarium

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webinarium

  **Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Zapisując się  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu wysyłania mailingu. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach oraz wysyłania mailingu znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.

  Back to Top
  Kontakt