Wydarzenia

Project Description

Co nowego w SAP SuccessFactors 1H 2023?

Data: 11.05.2023 
Godzina: 10:00 – 11:30

SAP SuccessFactors nieustannie się rozwija. Jeśli są Państwo ciekawi co nowego znajduje się w tej aktualizacji lub uważają, że chcieliby zmienić obecne procesy, dodając nowe funkcjonalności, to serdecznie zachęcamy do udziału w naszym Webinarium.  

Podczas spotkania omówimy najważniejsze modyfikacje wprowadzone przez SAP do systemu SAP SuccessFactors. Publikacja aktualizacji w systemie produkcyjnym nastąpi 26 maja 2023.

Więcej szczegółów na temat agendy opublikujemy na początku maja.  

Serdecznie zapraszamy!

 

Webinarium jest adresowane do Klientów firmy Gavdi Polska, tj. organizacji, które korzystają z subskrypcji SAP SuccessFactors za pośrednictwem Gavdi lub posiadają umowę na realizację usług konsultingowych lub serwisowych w obszarze SAP SuccessFactors.

Uczestnictwo w webinarium wymaga rejestracji oraz akceptacji przez Gavdi Polska.

Jeśli nie mogą Państwo wziąć udziału w webinarium, zachęcamy do kontaktu za pomocą systemu obsługi zgłoszeń serwisowych – pomożemy w ocenie ryzyka, uzyskaniu dodatkowych informacji lub wdrożeniu zmian.

Zarejestruj się na webinarium

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webinarium

  **Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Zapisując się  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu wysyłania mailingu. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach oraz wysyłania mailingu znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.

  Back to Top
  Kontakt