Wydarzenia

Project Description

Co nowego w SAP SuccessFactors 1H 2022?

Data: 28.04.2022 
Godzina: 10:00 – 11:30

Przed nami kolejna wiosenna edycja zmian i uaktualnień systemu. Jeśli są Państwo ciekawi co nowego znajduje się w tej aktualizacji lub uważają, że chcieliby zmienić obecne procesy, dodając nowe funkcjonalności, to serdecznie zachęcamy do udziału w naszym Webinarium.  

Podczas spotkania omówimy najważniejsze modyfikacje wprowadzone przez SAP do systemu SAP SuccessFactors. Publikacja aktualizacji w systemie produkcyjnym nastąpi 20 maja 2022 i znajdą się w niej, między innymi następujące funkcjonalności: 

 • EMPLOYEE CENTRAL: Możliwość konfigurowania szablonów zatrudnienia dla pracowników tymczasowych (Contingent workers). Dodatkowa opcja wyszukiwania przepływów (workflow) – obiekty MDF. 
 • PLATFORMA: Nowy wygląd i funkcjonalności w “Zarządzaj Rolami i Uprawnieniami”. Możliwość wyboru wielkości klienckich kart (duże lub małe ikony) oraz grupowania ich na nowej wersji Strony Głównej.  
 • REKRUTACJA: Możliwość anonimizacji wybranych podań o pracę z procesów rekrutacyjnych. 
 • ONBOARDING: W najnowszej wersji Strony Głównej zadania dla uczestników procesu Onboarding’u/Offboarding’u wyświetlane będą w sekcji “Dla Ciebie na dziś”. Możliwość ponownego zatrudnienia pracowników z ich poprzednimi informacjami o zatrudnieniu, jeśli rekrutacja odbyła się poprzez SAP SuccessFactors Recruting.  
 • OCENY I CELE: Dodatkowe usprawnienia w Ocenie 360 w wersji Fiori. Nowy Capability Picker (Selektor kwalifikacji) umożliwiający dodanie kompetencji bezpośrednio w formularzu Oceny. Osiągnięcia oraz informacja zwrotna dostępne w wersji mobilnej.  
 • WYNAGRODZENIA: Konfiguracja oraz zarządzanie programami nagród poprzez wykorzystanie importu. Funkcjonalność nagród została rozszerzona o możliwość celebrowania urodzin pracownika. 
 • SUKCESJA I ROZWÓJ:0% Oczekiwana ocena” teraz jako najniższa ocena w arkuszu kariery. Rozszerzona kontrola uprawnień do wyszukiwania pozycji według ról i rodzin oraz do wyświetlania ról i kompetencji. 
 • SZKOLENIA: Ulepszenia strony głównej kursu (Course Home) i zapowiedź wycofania poprzedniej wersji. Możliwość użycia krótkiego opisu dla Zajęć z instruktorem. 
 • RAPORTOWANIE: Raportowanie tag’ów, rozszerzenie liczby danych z modułu Kalibracji oraz Ocen dostępnych w raportach Story. W najnowszej wersji Strony Głównej dodano możliwość wyświetlania raportów kafelkowych.  
 • SAP SuccessFactors Opportunity Marketplace: Konfiguracja workflow do zatwierdzeń oraz powiadomień. W wersji mobilnej dostęp do rekomendacji mentorów.  
 • Time Tracking: Replikowanie danych czasu pracy z SAP SF do SAP ERP HCM integracją Point-To-Point. Możliwość wyświetlenia lokalizacji pracownika, kiedy korzysta on z Clock in Clock out w wersji mobilnej.  

Podczas spotkania omówimy również najważniejsze zmiany związane z nową wersją Strony Głównej SAP SuccessFactors, która zostanie automatycznie uruchomiona w środowiskach testowych już 3 czerwca 2022, a w środowiskach produkcyjnych 24 czerwca 2022. 

Serdecznie zapraszamy! 

Webinarium jest adresowane do Klientów firmy Gavdi Polska, tj. organizacji, które korzystają z subskrypcji SAP SuccessFactors za pośrednictwem Gavdi lub posiadają umowę na realizację usług konsultingowych lub serwisowych w obszarze SAP SuccessFactors. 

Uczestnictwo w webinarium wymaga rejestracji oraz akceptacji przez Gavdi Polska. 

Jeśli nie mogą Państwo wziąć udziału w webinarium, zachęcamy do kontaktu za pomocą systemu obsługi zgłoszeń serwisowych – pomożemy w ocenie ryzyka, uzyskaniu dodatkowych informacji lub wdrożeniu zmian. 

Zarejestruj się na webinarium

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webinarium

  **Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Zapisując się  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu wysyłania mailingu. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach oraz wysyłania mailingu znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.

  Back to Top
  Kontakt