Wydarzenia

Project Description

Co nowego w SAP SuccessFactors 1H 2021?

Data: (rejestracja zamknięta)  
Godzina: 10:00 – 11:30

SAP SuccessFactors nieustannie się rozwija. Jeśli są Państwo ciekawi co nowego znajduje się w tej aktualizacji systemu lub uważają, że chcieliby zmienić obecne procesy dodając nowe funkcjonalności to serdecznie zachęcamy do udziału w naszym Webinarium.

Podczas wirtualnego spotkania z przyjemnością opowiemy Państwu o najważniejszych modyfikacjach, wprowadzanych przez SAP do systemu SuccessFactors. Publikacja aktualizacji w systemie produkcyjnym nastąpi 21 maja i znajdą się w niej, między innymi następujące funkcjonalności:

 • Employee Central: Nowe narzędzie: Mass Data Management umożliwiające przeprowadzenia masowych zmian na pozycjach. Nowy interfejs samoobsługi pracowników (ESS) do rejestrowania czasu pracy (Time sheet).
 • Platforma: Ulepszenia w nowej wersji Strony Głównej, między innymi: dostęp do Nieobecności (Time Off) oraz możliwość stworzenia listy Ulubionych linków bezpośrednio ze strony głównej. Możliwość użycia głębokiego linku (deep linking), który odsyła bezpośrednio do określonego bloku profilu pracownika. Możliwość wypełnienia ankiety dotyczącej produktu SAP SuccessFactors z nagłówka strony głównej.
 • Rekrutacja: Dodano nowe opcje konfiguracji komponentów w Career Site Builder, zmodyfikowano działanie wybranych elementów przy Publikacji ogłoszeń.
 • Onboarding: Możliwość konfiguracji raportu wyświetlania danych wrażliwych zbieranych w procesie Onboarding’u.
 • Oceny i Cele: W najnowszej wersji Ciągłego Zarządzania Wydajnością dodano możliwość dołączenia załączników do wybranych Aktywności oraz integrację z Microsoft Outlook w zakresie udzielania informacji zwrotnej. W najnowszej wersji Zarządzania Celami uruchomiono funkcjonalność kaskadowania celów.
 • Wynagrodzenia: Inteligentne filtry w Ocenie menedżerskiej podczas przeglądania rekomendacji podwyżkowych; możliwość dodania minimum, średniej i maksimum dla widełek wynagrodzenia jako odrębnych kolumn w szablonie podwyżkowym.
 • Sukcesja i Rozwój: Możliwość edycji danych bezpośrednio na Karcie Talentu, opcja przeglądania historii nominacji w Karcie Talentu i Profilu.
 • Szkolenia: Nowa metoda tworzenia szkoleń poprzez wskazanie klasyfikacji szkolenia.
 • Raportowanie: Możliwość raportowania danych szkoleniowych w People Analytics (raporty Story) i łączenie tych danych z danymi z innych modułów.

SAP uruchomił nowy moduł Time Tracking, przeznaczony do rejestracji wejść i wyjść (Clock In, Clock Out) zintegrowany bezpośrednio z arkuszem czasu pracy (Time Sheet), uwzględniający obsługę czasu pracy pracowników zmian nocnych oraz możliwość zatwierdzania pojedynczych rekordów.

Serdecznie zapraszamy!

Webinarium jest adresowane do Klientów firmy Gavdi Polska, tj. organizacji, które korzystają z subskrypcji SAP SuccessFactors za pośrednictwem Gavdi lub posiadają umowę na realizację usług konsultingowych lub serwisowych w obszarze SAP SuccessFactors.

Uczestnictwo w webinarium wymaga rejestracji oraz akceptacji przez Gavdi Polska.

Jeśli nie mogą Państwo wziąć udziału w webinarium, zachęcamy do kontaktu za pomocą systemu obsługi zgłoszeń serwisowych – pomożemy w ocenie ryzyka, uzyskaniu dodatkowych informacji lub wdrożeniu zmian.

Zarejestruj się na webinarium

  Akceptuję warunki **

  Wybierz, skąd dowiedziałeś się o webinarium

  **Zapisując się wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Zapisując się  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gavdi Polska S.A. w celu wysyłania mailingu. Zdaje sobie sprawę z tego, iż mogę w dowolnym momencie wycofać zgodę, a jej wycofanie nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Gavdi Polska S.A. Informacje na temat tego, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu udziału w warsztacie, webinarium lub konsultacjach oraz wysyłania mailingu znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Prosimy o zapoznanie się z treścią zawartych tam informacji.

  Back to Top
  Kontakt